המגזין הפרטי שלי

כל הסיבות לארגן חתונה עם איזיווד

עולם השיווק, כידוע לכם הוא העולם שלי כבר תקופה לא מבוטלת, אבל מה שאולי לא כולכם יודעים הוא שעולם החתונות הוא העולם שלי כבר למעלה מעשור (וב-3 שנים האחרונות כבעלים של איזיווד – חברת החתונות הגדולה בארץ).

להמשך קריאה »

שיווק באאוטסורסינג

על מנת להחליט האם להוציא החוצה את ניהול אסטרטגיית השיווק שלך – במלואה או בחלקה, חשוב להבין תחילה את מהות החברה שלך ויכולותיה, כמו גם את היכולות האישיות שלך. אתה יכול להיות איש מכירות מצוין, שף מצטיין או מעצב פנים מוביל בתחומו, אבל זה לא אומר שגם תדע לעשות את השיווק של עצמך או של העסק שלך באותה רמה.

להמשך קריאה »
אולם האירועים גרייס בראשון לציון

6 דברים שצריך לדעת על שיווק גני אירועים

רגע לפני שאתם רצים להכריז על אולם או גן האירועים החדש שפתחתם באמצעות קמפיין פייסבוק יקר או באמצעות פרסום באתרי אינדקסים יעודיים מעולם האירועים, קחו לכם כמה רגעים כדי להכיר את ששת הצעדים שכדאי שתעשו הרבה לפני שתשלפו את הארנק.

להמשך קריאה »

הקמת אולם אירועים חדש – מה עושים ולמי פונים?

קחו לכם רגע כדי לחשוב על קוקה קולה, אחד מהמותגים המובילים והמצליחים בעולם. האם דמיינתם דמות ששותה בהנאה קוקה קולה ישירות מהפחית או הבקבוק? או האם ראיתם בעיניי רוחכם כוס זכוכית גדולה שאליה נמזגת קולה קרה כקרח? שתי המחשבות הללו הן תוצאה ישירה של הפנמת הסיפור השיווקי שבנתה החברה לאורך עשרות השנים האחרונות.

להמשך קריאה »